KRYEFAQJA » Tag Archives: agim neza

Tag Archives: agim neza

Shuhet kolegu Agim Neza

Shuhet kolegu Agim Neza

Mediat shqiptare kanë marrë sot një lajm të hidhur. Gazetari, studiuesi dhe pedagogu i njohur Agim Neza, ka mbyllur sytë në moshën 54-vjeçare pas një sëmundjeje të rëndë pranë familjes së tij në Nju Jork. I lindur në Tropojë, Neza studimet e mesme i ka kryer në Shkollën e Gjuhëve të …

Më shumë