KRYEFAQJA » Tag Archives: aironman

Tag Archives: aironman

Festohet 1 qershori, në QSUT shfaqen “Batman” , “Spiderman”, “Ironman” dhe “Hulk”

Festohet 1 qershori, në QSUT shfaqen “Batman” , "Spiderman”, “Aironman” dhe “Hulk”

Festimet e 1 qershorit sot, veç gëzimit dhe haresë për fëmijët, kanë ofruar edhe surpriza. Veçanërisht ato u janë rezervuar fëmijëve të cilët gjenden të shtruar përkohësisht në spitalin e pediatrisë në Qëndrën Spitalore Universitare “Nënë Tereza”. Vogëlushët e sëmurë janë befasuar, por edhe gëzuar, kur në dritaret dhe dhomat …

Më shumë