KRYEFAQJA » Tag Archives: ajazi

Tag Archives: ajazi

Nishani dekoron SHISH me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës”

Nishani dekoron SHISH me "Dekoratën e Artë të Shqiponjës"

Shërbimi Informativ Shtetëror njoftoi të hënën se presidenti Bujar Nishani e ka dekoruar me “Dekoratën e Artë të Shqiponjës”. Motivacioni që ka zgjedhur zotit Nishani është :“Për punën, përpjekjet, sakrificat dhe arritjet e vazhdueshme 25 vjeçare të punonjësve të Shërbimit Informativ të Shtetit në realizimin me guxim, qëndrueshmëri, besnikëri, përkushtim e …

Më shumë