KRYEFAQJA » Tag Archives: aksion i bashkisë

Tag Archives: aksion i bashkisë

Aksioni i Bashkisë së Tiranës vijon pastrimin në njësinë administrative nr.11

“Të pastrojmë Tiranën” ky aksion i bashkisë së kryeqytetit këtë të diel është ndalur në njësinë administrative 11, duke bërë bashkë punonjësit e bashkisë dhe komunitetin. E pranishme në aksion, nënkryetarja e bashkisë Brunilda Paskali vuri në dukje problematikat me mbetjet urbane, por edhe përpjekjet e Bashkisë së Tiranës për …

Më shumë