KRYEFAQJA » Tag Archives: akuza te paverteta

Tag Archives: akuza te paverteta

Rrëzimi i helikopterit, transparenca.al : “aludime të pavërteta dhe tepër dashakeqe”

Rrëzimi i helikopterit, transparenca.al : "aludime të pavërteta dhe tepër dashakeqe"

Portali transparenca.al i qeverisë shqiptare, hodhi poshtë si “aludime të pavërteta dhe tepër dashakeqe” deklarimet e ish kryeministrit Berisha dhe disa portaleve, lidhur me ngjarjen e të mërkurës ku një helikopteri i FA u rrëzua në Liqenin e Shkodrës. Portali jep sqarime sipas të cilave “helikopteri EC 145 me numër …

Më shumë