KRYEFAQJA » Tag Archives: akuzohet

Tag Archives: akuzohet

Google nën hetim

Tatimoret franceze mësynë në zyrat e gjigantit të internetit Google në Paris, si pjesë e një hetimi për evazion fiskal. Policia e konfirmoi bastisjen. Ndërsa, kompania Google u shpreh se po i bindet ligjit francez dhe po bashkëpunon me autoritetet tatimore. Hetuesit e prokurorisë financiare u shprehen se hetimi synon …

Më shumë