KRYEFAQJA » Tag Archives: “ALBANIAN BOWL”

Tag Archives: “ALBANIAN BOWL”

Tenis, mbahet edicioni i I i “ALBANIAN BOWL”

tenis - National Sport Park

Në mjediset e “National Sport Park” në kryeqytet u zhvillua përgjatë 3 ditëve të fundjavë edicioni i parë i “Albanian Bowl”, që ishte i barazvlefshëm me Kampionatin Kombëtar për Grupmoshat Nën-10, Nën-12 dhe Nën-14-vjeçe. Presidenti i Federatës Shqiptare të Tenisit, Ferdinand Sulo, ka vlerësuar pjesëmarrjen, që sipas tij, ishte premtuese. Sipas …

Më shumë