KRYEFAQJA » Tag Archives: ambasadore greqise ne tirane

Tag Archives: ambasadore greqise ne tirane

MPJ: Deklaratat e MPJ të Greqisë për Himarën anakronike dhe të papranueshme

Lirohen shoferët shqiptarë të ndaluar për abetare dhe libra shqip

Ministria e Jashtme Greke kërkoi pak ditë më parë nga autoritetet shqiptare rishikimin e një vendimi i cili parashikonte shembjen e 19 banesave në qytetin e Himarës, për ti hapur rrugë ndërtimit të një projekti urbanistik. “Mbrojtja e të drejtës së pronës dhe të minoritetit është pjesë e 5 kritereve …

Më shumë