KRYEFAQJA » Tag Archives: ambasadori gjerman helmut hoffmann reforma ne drejtesi te miratohet

Tag Archives: ambasadori gjerman helmut hoffmann reforma ne drejtesi te miratohet

Rama mbërrin në takim

Kriza, Meta fton partitë në takim, opozita nuk konfirmon pjesmarrjen

Kryeministri Edi Rama ju është bashkuar kreut të parlamentit Ilir Meta dhe atij të opozitës Lulzim Basha, në takimin e shumëpritur për diskutimin e Reformës në Drejtësi në selinë e kryesisë së kuvendit. Zoti Rama mbërriti pikërisht në minutën e fundit kur mendohej se ai nuk do të merrte pjese. …

Më shumë