KRYEFAQJA » Tag Archives: analist

Tag Archives: analist

Shuhet kolegu Andrea Stefani

Përcillet Andrea Stefani, patrioti dhe luftëtari i lirisë së fjalës

Bota e gazetarisë shqiptare ka marrë një lajm të hidhur. Gazetari dhe analisti i njohur, Andrea Stefani, është ndarë të shtunën nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë. Stefani ka ndërruar jetë në një spital në Romë ku po kurohej prej disa kohësh. Andrea Stefani është bërë i njohur në …

Më shumë