KRYEFAQJA » Tag Archives: angela

Tag Archives: angela

Rama opozitës : “Levantinët dhe karanxhot e sotëm kanë dhe tmerrin e frikës nga Reforma në Drejtësi”

Rama opozitës : "Levantinët dhe karanxhot e sotëm kanë dhe tmerrin e frikës nga Reforma në Drejtësi"

Kryeministri Edi Rama ka sulmuar ashpër opozitën e djathtë duke e akuzuar se po përpiqet të pengojë integrimin e vendit në BE, nëpërmjet bllokimit të Ligjit të Vettingut. Në komunikimin e tij javor në Fejsbuk zoti Rama, u ndal në deklaratat e deputetit gjerman Gunther Griuchbaum, bërë në mesjavë në …

Më shumë