KRYEFAQJA » Tag Archives: Anjeza Shabani

Tag Archives: Anjeza Shabani

Dënohet edukatorja dhunuese

Dënohet edukatorja dhunuese

Gjykata e Tiranës ka dënuar të enjten me 2 vite heqje lirie Anjeza Shabanin, pronare dhe edukatore e një kopështi privat në Tiranë, pasi u gjet fajtore për keqtrajtimin e fëmijëve, por edhe fshehje të të ardhurave. Shabani u pikas kohë më parë nga investigativ “Stop” në televizionin Klan. Filmimet …

Më shumë

Prokuroria përfundon hetimet për kopshtin “Diren”, dërgon për gjykim Anjeza Shabanin

Drejtueja e kopështit “Diren”, Anjeza Shabani, do të përballet në gjykatë me akuzat e “Keqtrajtimit të të miturve” si dhe për “Fshehje të të ardhurave”. Prokuroria e Tiranës përfundoi hetimet dhe dërgoi për gjykim Shababin, e cila në një video të trasmetuar në media shfaqej duke rrahur fëmijën në kopshtin …

Më shumë