KRYEFAQJA » Tag Archives: ansambli i filarmonise se vjenes

Tag Archives: ansambli i filarmonise se vjenes

Koncerti i Vjenës në Tiranë, tejkalohen pritshmëritë

shkelzen doli, tirane, ansambli i filarmonise se vjenes, qeleshe dhe raki, plis,

Violinisti shqiptar Shkelzen Doli tejkalon pritshmëritë me koncertin e organizuar në Tiranë, mbrëmjen e djeshme. I mbërritur në Shqipëri, një ditë pasi mori pjesë në koncertin e fillim vitit në Vjenë, artisti shqiptar dhe Ansambli i Filarmonisë vjeneze, përformuan me rezonancë të lartë profesionale në kryeqytet. Në një shfaqje që …

Më shumë