KRYEFAQJA » Tag Archives: Anti-mafia e Leçes

Tag Archives: Anti-mafia e Leçes

Anti-Mafia e Leçes, zbarkon në Tiranë, ja cilët drejtojnë trafikun e drogës në Shqipëri

Trafiku i kanabisit drejt Italisë dhe pastrimi i parave duket se do të sjellë arrestime të reja në kupolën e lartë të policisë së shtetit. Kataldo Motta, Prokurori i antimafias së Leçes deklaroi se me Prokurororinë e Përgjitshme Shqiptare janë duke hetuar çështje të përbashkëta. I shoqëruar edhe nga kryeprokurori …

Më shumë