KRYEFAQJA » Tag Archives: antikushtetuese

Tag Archives: antikushtetuese

Tension në parlament, Berisha: Populli të armatoset! Tahiri: Thirrje kriminale dhe antikushtetuese!

Thirrja për armatosje, PS padit në prokurori Berishën

Parlamenti shqiptar ka përjetuar të enjten një momentet të vështirë. Ish kryeministri Sali Berisha duke akuzuar qeverinë Rama si “organizatë kriminale”, ka bërë thirrje publike për armatosje. “Unë kam një kërkesë sot për shqiptarët, u bëj thirrje për sigurinë e tyre të armatosen, të sigurojnë armë për të mbrojtur veten, …

Më shumë