KRYEFAQJA » Tag Archives: arben sako

Tag Archives: arben sako

VOLEJBOLL – MESHKUJ, STUDENTI ME TRAJNER TË RI, ARBEN SAKO

arben sako, trajneri i ri, volejboll meshkuj

Arben Sako është trajneri i ri i Studentit, duke zëvendësuar në këtë detyrë të larguarin Ylli Tomorri. Për Sakon, kjo detyrë është një mision i vështirë, por edhe një sfidë profesionale. Kurse Shefi i klubit Shumësportësh “Studenti”, Blendi Nallbani, ka falënderuar trajnerin e mëparshëm për kontributin. Studenti është kampion dhe …

Më shumë