KRYEFAQJA » Tag Archives: argetime

Tag Archives: argetime

“Arena Kombëtare” përplas Ramën me opozitën

"Arena Kombëtare" përplas Ramën me opozitën

Ndërtimi i “Arenës Kombëtare” shtëpia e Kombëtares Kuq e Zi, është bërë objekt i një tjetër përplasjeje mes qeverisë, personalisht kryeministrit Rama dhe opozitës. Menjëherë pasi FSHF publikoi projektin, opozita doli me një deklaratë të ashpër duke e quajtur “skemë të mirëfilltë korruptive” dhe paralajmëroi se do ta hedhi poshtë …

Më shumë