KRYEFAQJA » Tag Archives: armatime krejtësisht të reja.

Tag Archives: armatime krejtësisht të reja.

Kodheli:Vendi do të dyfishoje praninë në misionin ushtarak të Natos në Afganistan

Shqipëria do të dërgoje një anije patrullimi për refugjatët me misionin e Natos në detin Egje. Ministrja e mbrojtjes Kodheli e deklaroi këtë të marte në Tiranë, në një takim të mbajtur para Samitit të Varshaves nga Instituti i studimeve ndërkombëtare dhe ambasada polake në Tiranë. Duke bërë të ditur …

Më shumë