KRYEFAQJA » Tag Archives: arreston

Tag Archives: arreston

Itali, zbardhet operacioni që vuri në pranga familjet shqiptare të drogës

Policia italiane e qytetit të Parmës arrestuar në orët e para të mëngjesit të sotëm 9 persona, anëtarë të një organizate italo-shqiptare që trafikonte kokainë në territorin e provincës së Parmës. Në pranga kanë përfunduar 7 shqiptarë mes të cilëve dy gra, si dhe 2 nënshtetas italianë. Operacioni i koduar …

Më shumë