KRYEFAQJA » Tag Archives: arrestua

Tag Archives: arrestua

Ish kandidati për deputet ndalohet për ndërtime të jashtligjshme

Ish kandidati për deputet ndalohet për ndërtime të jashtligjshme

Ish-kryetari i Komunës së Velipojës dhe ish kandidati socialist për deputet në zgjedhjet e fundit parlamentare, Sait Fishta, u arrestua të dielën në mbrëmje, njoftoi policia e Tiranës. Sipas saj ai akuzohet për ndërtime të paligjshme në plazhin e Velipojës. Pak ditë më parë prokuroria e Shkodrës, kishte vendosur sekuestro …

Më shumë