KRYEFAQJA » Tag Archives: Athina zyrtare

Tag Archives: Athina zyrtare

Deklarata e Hahn për çështjen çame, reagon ashpër Athina zyrtare

hahn

Athina zyrtare është përfshirë në replika me BE-në për çështjet mes Shqipërisë dhe Greqisë. Pas qëndrimeve të komisionerit për zgjerimin e negociatave Johanes Hahn në përgjigje të eurodeputetes greke në lidhje me vlerësimin europian në raportin vjetor për Shqipërinë, Athina zyrtare ndryshe nga qëndrimet e ministrit të jashtëm Kocias pas …

Më shumë