KRYEFAQJA » Tag Archives: Athletics

Tag Archives: Athletics

Rio 2016, fiton SHBA-ja

Olympic Games 2016, rio, Athletics, Track and Field, USA wins

Festivali më i madh sportiv në planet, Lojërat Olimpike, ka mbyllur në orët e para të mëngjesit të së hënës, me orën e Tiranës, edicionin e tij të 31-të dhe tanimë është koha për të bërë një bilanc. Kjo Olimpiadë shpërndau 2,102 medalje gjithsej në 302 gara të 28 disiplinave …

Më shumë