KRYEFAQJA » Tag Archives: Atifete Jahjaga

Tag Archives: Atifete Jahjaga

Jahjaga nis konsultimet

Jahjaga: Jo akteve vandale, po gjuhës së dialogut!

Presidentja e Republikes së Kosovës, Atifete Jahjaga, nis të hënën takimet me drejtuesit e partive politike parlamentare, ku do të diskutojë mbi tejkalimin e gjendjes së rënduar politike në vend. Deri tani pjesëmarrjen në këto takime e kanë konfirmuar kreu i LDK Isa Mustafa, kreu i PKD Hashim Thaçi dhe …

Më shumë