KRYEFAQJA » Tag Archives: Atittude

Tag Archives: Atittude

Princi William thyen tabutë; Pozon për revistën e homoseksualëve “Attitude”

Princi i Britanisë së Madhe William, është fotografuar për kopertinën e revistës për homoseksualë, “Attitude” me qëllim që të flasë kundër rrahjes dhe keqtrajtimeve të njerëzve për shkak të orientimit të tyre seksual. Princi që është i dyti në linjë për t’u bërë Mbret, është pjesëtari i parë i familjes …

Më shumë