KRYEFAQJA » Tag Archives: Atletiko

Tag Archives: Atletiko

Champions League, hidhet shorti

Champions League, hidhet shorti

Është hedhur në Nion të Zvicrës, shorti për gjysëm finalet e Champions League. Dy ekipet e Madridit, Reali dhe Atetiko, do të përballen me njëri-tjetrin , ndërkohe Juventusi do të luajë kundër Monakos.  Takimi i parë do të zhvillohet më datën 2 Maj, Real Madridi kundër Atletikos, ndërsa më datën …

Më shumë