KRYEFAQJA » Tag Archives: automjet

Tag Archives: automjet

Aksident në Malësinë e Madhe

aksident, malesie madhe, rrugor, makine, automjet, te vdekur

Më datë 03.02.2017, rreth orës 06.30 behet e ditur se në fshatin Boriç i Madh, Malësi e Madhe, ka ndodhur një aksident rrugor me pasojë vdekjen e nje shtetasje tëpaidentifikuar ende rreth moshës 55 vjeç. Forcat e policisë, kanë shkuar menjëherë në vendngjarje dhe kanë konstatuar se pergjegjës për aksidentin …

Më shumë

Luante Pokemon Go, kamionisti japonez vret një grua e plagos tjetrën.

pokemon Go, aksident, vdekje, automjet, shperqendrim, teknologji

Kur filloni Pokemon Go, ju merrni një paralajmërim se ju duhet të jeni të vetëdijshëm për vendbanimin tuaj në kohën që po luani lojën. Injorimi i këtij paralajmërimi, veçanërisht nëse ju po ngisni, mund të ketë pasoja të tmerrshme, siç deshmohet ne rastin e nje shoferi kamioni ne Japoni i cili …

Më shumë