KRYEFAQJA » Tag Archives: autostrada

Tag Archives: autostrada

IKMT nis operacionin

IKMT nis operacionin

Inspektorati Kombëtar i Mbrojtjes së Territorit (IKMT) ka nisur të mërkurë një aksion masiv për prishjen e ndërtimeve pa leje në të dy anët e autostradës nga Durrësi në Vlorë. Sipas IKMT-së janë planifikuar të prishen 300 objekte. Ato janë të madhësive të ndryshme dhe vlerësohen se paraqesin rrezikshmëri të …

Më shumë