KRYEFAQJA » Tag Archives: Aviva

Tag Archives: Aviva

Euro 2016, play-off-i: Irlanda dhe Bosnja ndjekin të njëjtën ëndërr

Euro 2016, play-off-i: Irlanda dhe Bosnja ndjekin të njëjtën ëndërr

Ndeshja Irlandë – Bosnje vlen një ëndërr. Në stadiumin Aviva të Dublinit, sot në orën 20:45, del në skenë ndeshja e kthimit e play-off-it e vlefshme për kualifikimin në Euro 2016. Ndeshja e vajtjes në Zenica përfundoj në barazim 1-1 gjë që favorizonskuadrën e Martin O’Neill. Skuadra ballkanase kërkon të hyjë në …

Më shumë