KRYEFAQJA » Tag Archives: Avramopulosin

Tag Archives: Avramopulosin

Kriza e refugjatëve sjell Avramopulosin në Tiranë

Avramopulos në Tiranë

Komisionerin e Bashkimit Europian për Migrimin, Çështjet e Brendshme dhe Shtetësi, Dimitris Avramopoulos që prej mëngjesit të së premtes gjendet në Tiranë, ku është pritur nga kryeministri Rama, presidenti Nishani, kryediplomati Bushati kreu i parlamentit Meta, si dhe ambasadorë të vendeve të BE. Në vemendje është kriza e emigrantëve e …

Më shumë