KRYEFAQJA » Tag Archives: banese

Tag Archives: banese

Ishëm, identifikohet një banesë e përshtatur për kultivimin e kanabisit

kanabis, ishem, durres

Specialistët e Seksionit për Hetimin e Narkotikëve, në Ishëm, kanë goditur një rast të prodhimit të lëndëve narkotike. Ata kanë identifikuar një banesë, e cila ishte përshtatur për pastrimin, tharjen dhe magazinimin e një sasie rreth 300 kg kanabis, e cila u sekuestrua. Sipas policisë nuk është gjendur asnjë person …

Më shumë