KRYEFAQJA » Tag Archives: barazim 1 1

Tag Archives: barazim 1 1

Kupa e Shqiperise: Kamza-Korabi 1-1

Televizioni Shqiptar ka qenë pranë të gjithë sportdashëve duke përcjellë drejtpërdrejt emocionet e ndeshjes Kamza-Korabi e vlefshme për fazën e 1/16 të Kupës së Shqipërisë. Takimi u zhvillua në kompleksin e Kamzës në kryeqytet, dhe vendasit kanë shfaqur epërsinë që në fillim të takimit. Eshtë (26) Deliallisi që rrezikon për …

Më shumë