KRYEFAQJA » Tag Archives: barazvlefshme

Tag Archives: barazvlefshme

Obama:”Presidenti i ardhshëm nuk do të jetë aq ideologjik sa ç’e mendojnë, por për sa kohë të jetë i rrethuar nga njerëz të mirë, do të jetë një udhëheqës pragmatist”

Presidenti Barack Obama tha se “batutat për televizion” jo gjithmonë janë të barazvlefshme me politika të shëndosha dhe se presidenti i zgjedhur Donald Trump do ta shohe se Shtëpia e Bardhë “ka për ta ndryshuar rrënjësisht”. Presidenti Obama i bëri këto komente në konferencën e parë të shtypit në Shtëpinë …

Më shumë