KRYEFAQJA » Tag Archives: barleti

Tag Archives: barleti

VOLEJBOLL FEMRA – FINALJA E “PLAY-OFF”-IT, BARLETI VOLEJ I SHPALLET “KAMPION”

barleti volley tirana kampion volejboll finale play off

Edhe Kampionati Kombëtar i Volejbollit për Femra ka luajtur të enjten në mbrëmje ndeshjen e tretë të finales së “play-off”-it për titullin “kampion”, që ka vënë përballë njëra-tjetrës dy skuadrat që i kanë dhënë tonin këtij sportin në parket gjatë 5 viteve të fundit, Barleti Volejin dhe Tiranën. Dhe “kampionia” …

Më shumë