KRYEFAQJA » Tag Archives: basha zgjedhje

Tag Archives: basha zgjedhje

Nishani: Palët të ulen në tryezën e dialogut me axhendë serioze!

Nishani: Palët të ulen në tryezën e dialogut me axhendë serioze!

Presidenti Bujar Nishani u ka bërë të premten thirrje partive politike në Shqipëri të dialogojnë për të ç’tensionuar situatën dhe për tu dhënë mundësi qytetarëve të votojnë në zgjedhjet e ardhshme politike. “Institucioni i Presidentit të Republikës i bën thirrje palëve të ulen në tryezën e dialogut me axhendë serioze …

Më shumë