KRYEFAQJA » Tag Archives: bashen

Tag Archives: bashen

Kongresmeni Eliot Engel viziton Tiranën,takohet me Nishanin e Bashen

Në takimin me nënkryetarin e Komitetit për Punët e Jashtme në Kongresin Amerikan Eliot Engel Presidenti Bujar Nishani tha se shqiptarët do të jenë krah Shteteve të Bashkuara të Amerikës në përballimin e sfidave globale dhe në luftën kundër terrorizimit ndërkombëtar dhe ekstremizmit të dhunshëm me baza fetare. “Shqipëria tha …

Më shumë