KRYEFAQJA » Tag Archives: BE liberalizimi i vizave

Tag Archives: BE liberalizimi i vizave

Kosovë, Presidenti Thaçi deputetëve të PE: Njerëzit e dënuar nuk kanë vend në politikë

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi ka pritur delegacionin e deputetëve të Parlamentit Evropian të cilët po qëndrojnë në Kosovë për të marrë pjesë në takimin e Komisionit Parlamentar BE-Kosovë, ku do të diskutohet për marrëveshjen e stabilizim-asociimit. Thaçi ka thënë se vizita e tyre është hap i ri dhe hapje …

Më shumë