KRYEFAQJA » Tag Archives: becchetti

Tag Archives: becchetti

Francesko Becchetti nuk do të ekstradohet nga Londra

Është mbajtur në Londër seanca gjyqësore për çështjen e ekstradimit të biznesmenit italiani Francesko Beketit në Shqipëri. Françesko Beketi pronari i ‘Agon Channel’ dhe administratori i bizneseve të tij Mauro De Renzis nuk do të ekstradohen në Shqipëri. Ai akuzohet në Shqipëri për evazion fiskal dhe pastrim parash me një vlerë prej …

Më shumë