KRYEFAQJA » Tag Archives: bllokimit tre ditor

Tag Archives: bllokimit tre ditor

Ka rinisur puna në doganën e Kakavijës pas bllokimit tre ditor si shkak i grevës në Greqi

Rikthimi në normalitet i qarkullimit të mjeteve në kufi, pas bllokimit tre ditor si shkak i grevës në Greqi, ka sjelle një fluks të lartë të lëvizjes së këmbësorëve dhe automjeteve në stacionin kufitar të Kakavijes. Siç njoftojnë autoritetet kufitare, në orët e para të mëngjesit ka rinisur puna në …

Më shumë