KRYEFAQJA » Tag Archives: Bordeaux

Tag Archives: Bordeaux

Euro 2016: Hungarezi Kassai do të gjykojë Gjermani – Itali

Euro 2016: Hungarezi Kassai do të gjykojë Gjermani - Itali

Do të jetë hungarezi Viktor Kassai ai që do të gjykojë ndeshjen më të madhe të Euro 2016, atë ndërmjet Gjermanisë dhe Italisë. Takimi çerekfinal luhet të shtunën në orën 21:00 në stadiumin Matmut Atlantique në Bordo. Vijërojtës do të jenë bashkëatdhetarët György Ring dhe Vencel Tóth, gjyqtarët shtesë janë …

Më shumë