KRYEFAQJA » Tag Archives: brace

Tag Archives: brace

Përplasje në parlament, Noka godet Braçen dhe përjashtohet nga seanca

Përplasje në parlament, Noka godet Braçen dhe përjashtohet nga seanca

Në parlamentin shqiptar deputetë të opozitës treguan të enjten forcën. Ndërsa ish kryeministri Berisha po fliste nga podiumi duke akuzuar qeverinë Rama si të lidhur me krimin, deputeti socialist Erion Braçe, por replikonte me të nga vendi. Kjo duket nuk i ka pëlqyer deputetit demokrat, ish ministrit të brendshëm Flamur …

Më shumë