KRYEFAQJA » Tag Archives: breshëri

Tag Archives: breshëri

Vrasje e shumfishtë në Elbasan

Vrasje e shumfishtë në Elbasan

Po merr përmasat e një masakre ngjarja e regjistruar mbrëmjen e të mërkurës në Elbasan. Persona ende të pa identifikuar, sipas dëshmitarëve të veshur me uniforma policie, kanë shtënë me breshëri ndaj një lokali në zonën periferike të Krastës. Bilanci i deritanishëm është tre të  vdekur dhe të paktën katër të plagosur. Forca …

Më shumë