KRYEFAQJA » Tag Archives: bruks

Tag Archives: bruks

SHBA, viktima nga tornadot

SHBA, viktima nga tornadot

Moti i rënduar ka shkaktuar vdekjen e 11 personave në Georgia të SHBA, ndërsa 23 të tjerë kanë mbetur të plagosur. Agjencia e menaxhimit të emergjencave deklaroi se viktimat ishin nga zonat e jugut të kontesë Kuk, Bruks dhe Berrien. 7 prej tyre jetonin në rrulote gjatë kohës kur tornado …

Më shumë