KRYEFAQJA » Tag Archives: bukuritë e Rio de Zhaneiros

Tag Archives: bukuritë e Rio de Zhaneiros

Rio de Zhaneiro, përtej sportit

Alesandra Ambrosio dhe Adriana Lima do të prezantojnë bukuritë e Rio de Zhaneiros. Përtej sportit, qyteti pritës i Lojërave Olimpike të 2016, ka nevojë të paraqesë edhe kuluturën e këtij vendi. Dhe kush më bukur se dy bukuroshet e botës së spektaklit dhe modës mund ta bëjnë këtë. Eshtë radiotelevizioni …

Më shumë