KRYEFAQJA » Tag Archives: buxhetim

Tag Archives: buxhetim

Basha: Rama ka ndarë punët, buxhetin për vete, drogën me kriminelët, burgun për popullin

lBasha: Rama ka ndarë punët, buxhetin për vete, drogën me kriminelët, burgun për popullin

Kryetari i Partisë Demokratike në opozitë Lulzim Basha akuzon kryeministrin socialist Edi Rama se ka kthyer në sistem korrupsionin. Në takimin me strukturat e Partisë Demokratike në Kuçovë dhe në Urën Vajgurore, zoti Basha tha se përfituesit kryesorë të tenderave janë 11 miqtë e shefit të qeverisë. “Vetëm këtë vit …

Më shumë