KRYEFAQJA » Tag Archives: çadra

Tag Archives: çadra

Basha: Protesta do të vazhdojë deri në realizimin e zgjedhjeve të lira dhe të ndershme.

Basha i përgjigjet Ramës: Qeveria teknike t'u japë shqiptarëve të drejtën të zgjedhin me votë të lirë e të ndershme!

Mbrotja e lidhjeve qeveritare me krimin dhe drogën, janë arsyet që Kryeministri për Lulzim Bashën nuk jep dorëheqjen, për ti hapur rrugë sikundër tha zgjedhjeve të lira. Ndërsa vlerëson qëndrimin e Uashingtonin, Lulzim Basha nuk ngurron të akuzojë se me para të drogës dhe krimit nga kjo qeveri janë blerë …

Më shumë