KRYEFAQJA » Tag Archives: californi

Tag Archives: californi

Stuhia e tmerrshme në Kaliforni

stuhia e tmerrshme, californi, shba, amerike, bota

Stuhia e tmerrshme e quajtur “bomba e motit” është zbutur disi në pjesën jugore të Kalifornisë, ndersa ka vënë në panik pjesën veriore të shtetit amerikan për shkak të drejtimit që ka marrë. Reshje të dendura shiu, përmbytje dhe rrëshqitje dherash e balte kanë shkaktuar kërdinë te premten e te …

Më shumë