KRYEFAQJA » Tag Archives: Cannabis Sattiva”

Tag Archives: Cannabis Sattiva”

Vlorë:Sekuestrohen 26 kg lëndë narkotike, arrestohet edhe një efektiv policie

Policia e Vlorës në finalizim të operacionit anti-drogë, të koduar “STORM”, ka arrestuar pesë persona, mes tyre një efektiv policie dhe ka sekuestruar afro 26 kg lëndë narkotike “Cannabis sattiva”. Hasan Hysenaj, 47 vjeç, me detyrë: Trup Shërbimi në Stacionin e Policisë Kufitare Dhërmi, Ferdbent Hoxha 66 vjeç, Emiljano Lazaj, …

Më shumë