KRYEFAQJA » Tag Archives: cbs

Tag Archives: cbs

Trampi bën emërimet e para

Trampi kritikon Putinin për mbështetjen që i jep Asadit

Presidenti i sapozgjedhur i SHBA, Donald Trump ka nisur të ndajë funksionet më të rëndësishme të administratës së tij. Shef kabineti do të jetë Rains Pribas president aktual i Partisë Republikane ndërsa Stefen Bannon do të nominohet këshilltar i presidentit dhe shef i strategjisë politike kombëtare e ndërkombëtare. Kabineti Trump …

Më shumë