KRYEFAQJA » Tag Archives: ceremoninë e hedhjes së kapelave

Tag Archives: ceremoninë e hedhjes së kapelave

Kurorëzohet mbyllja e studimeve për gjimnazistët e “Petro Nini Luarasi”

“Matura 2016” e Gjimnazit “Petro Nini Luarasi” ka festuar ceremoninë e hedhjes së kapelave duke mbyllur kështu një etapë të rëndësishme të edukimit të tyre. Mësues, nxënës dhe familjarë të maturantëve u bënë bashkë për të festuar, por edhe për të kujtuar me nostalgji 4 vitet e shkollës. Buqeta me lule, …

Më shumë