KRYEFAQJA » Tag Archives: ceshtja balili

Tag Archives: ceshtja balili

Çështja “Balili” përplas presidentin me kryeministrin

Çështja “Balili” përplas presidentin me kryeministrin

Një tjetër përplasje është regjistruar mes dy prej figurave kryesore të shtetit, presidentit Nishani dhe kryeministrit Rama. Një ditë para fillimit të mbledhjes së Këshillit të Sigurisë Kombëtare për çështjen “Balili”, e planifikuar të premten në mesditë, kryeministri Rama i cili ka njoftuar se do të jetë për vizitë në …

Më shumë